20090715

*

Nasıl ki, buraya tekrar uğrayan* sizler için giderek azalan miktardaki paylaşımlarımızı okumak\tüketmek gün geçtikçe zorlaşıyor, bizim için de bundan farklı görünmüyor durum. Lakin hemen her kopma böyle gibidir. Birçok örnek verilebilinir. Herhangi bir şeyde devamlılığı sağlayan gizli istikrarımız kendi içindeki düzenini yitirse, giderek açılan arayı kapatmak zorlaşır, biz adım atmadıkça daha toparlanamaz hale gelir, toparlayamadıkça adımlarımızı geri çekeriz. Anlatacak çok şey vardır da, nereden başlayacağımızı bilememekte vardır bu. Bunu şu an kayıp olan kedimi her gün dışarı çıkıp her gün daha da az bir süreyle arayışımda, artık duyduğum her kedi sesinde balkona fırlamayı yavaş yavaş azaltmakta da görüyorum. Bu fena bir şey, bu netlikte yazılacak kadar da sıradan üstelik,
Olan şey, istikrarlı olduğum tek nokta, bir şeyleri iyi yapmamaktaki. Bu itiraz kabul etmez, bunun hiçbir savunması yoktur, verdiğin sözü tutmak bu kadar zor mu diyen Ceyhun Beyim, diyecek hiçbir şeyim yok, kendimi dünyanın en işe yaramaz insanı sayıyorum.

* varyokSaygılar
d.

& miaou - we lost it

4 yorum:

 1. onu diyen bensem eğer, inan sırf cümle kurduğum için bile senden daha işe yaramaz olabilirim. sofiye ağlamak üzereyim, keşke araya onu sokmasaydın.

  üretmedikçe tüketiyoruz. ver, yansın. soba gibiyiz. nasıl silkinip kendimize gelicez bilmiyorum ama...

  tokatla beni. ya da zaten tokatladın mı acaba.

  EVAT.

  c.

  YanıtlaSil
 2. üç çeşit kopuş varmış.birincisi memeden kopup da annesiz bir yerlerde durabilme haliymiş.ikincisi malümünüz ergenlik,kimim ben fuck the sysytem halleri vs.üçüncüsü çoğunlukla 20 li yaşlara tekabül eden kendi seslerini duyarken duyarsızlaşma,acıya acıya anlamlardan renklerden sıyrılma.bi parmağının ucuna bulaşan boşluğu yalaya yalaya her tarafına bulaştırma,hunharca renksiz kalma.ben derim ki a dostlar..hala birbirinizi tokatlayabilicek durumdayken en sert tokatlarınızı esirgemeyin birbirinizden.gerekirse gaipten kedi sesleri çığırtın balkonlardan.tam dumansız hava sahasının hatırına hiç değilse..bence yapilmicak iş değil :)
  alev

  YanıtlaSil
 3. gaipten kedi sesleri çıkmasın alev, tokatlar da atılmasın, nereye kadar.. çık dolaş d. çık dolaş, haline yan..başka yapacak bişey yok..

  YanıtlaSil
 4. sefilim,sersefil,
  sofi evine dön çocum,bahçene.

  YanıtlaSil

küllük